Oszczędność

Niskie koszty eksploatacji.

Twarda woda oznacza niekończące się wydatki. Klasyczne zmiękczacze również nie są tanie w eksploatacji. Ratunkiem jest urządzenie IMPULS, które zużywa jedynie niewielką ilość energii elektrycznej. Oszczędzisz też na montażu - nasze urządzenia nie ingerują w układ rur, a instalacja trwa kilka minut.

Ekologia

W trosce o środowisko naturalne.

W klasycznym zmiękczaczu podstawowym surowcem eksploatacyjnym do wytwarzania miękkiej wody jest sól (sól kuchenna, prasowana i sprzedawana jako pastylki). Technologia IMPULS daje efekt końcowy taki, jak po klasycznej stacji zmiękczania: brak kamienia. IMPULS jednak nie zanieczyszcza środowiska ściekami po-regeneracyjnymi.

Dbajmy o środowisko. Twój wybór ma znaczenie!

Bezobsługowość

Nie martw się więcej twardą wodą.

Zainstaluj urządzenie (IMPULS pracuje na każdym rodzaju rur), podłącz do prądu i... to wszystko. Od tej pory twoja instalacja i urządzenia AGD będą zabezpieczone i czyste. Koniec problemu z kamieniem kotłowym i korozją.

Wieloletnia gwarancja

Jesteśmy pewni swoich produktów.

Tak pewni, że na każdy z nich otrzymujasz wieloletnią gwarancję. Urządzenia wykonujemy ręcznie lub komputerowo sterowanymi maszynami CNC. Następnie każdy egzemplarz przechodzi szczegółową kontrolę jakości.

IMPULS to urządzenia z dodatkiem świętego spokoju.