Aktualności

 1. Sprawdź czy wybrany GI IMPULS na głównej rurze zasilającej dom, mieszkanie w wodę zimną jest prawidłowo dobrany do instalacji wody użytkowej.

  Dobór Generatora Impulsowego GI Impuls (dom, mieszkanie)

  System GI IMPULS z serii Dom i Standard jest przeznaczony dla klienta indywidualnego. Łatwy samodzielny montaż bez konieczniości wzywania hydraulika czy instalatora.

  System GI IMPULS do usuwania z instalacji węglanu wapnia nie wymaga rozcinania lub modernizacji instalacji wody ciepłej lub zimnej użytkowej. Jedyny kłopot to czy wybraliśmy odpowiedni model urządzenia dla naszej instalacji.

  Czytaj więcej »
 2. Usuwanie kamienia i rdzy z instalacji domowej

  GI-IMPULS jest ekologicznym systemem uzdatniania wody, zabezpieczającym instalację wodną i urządzenia przed osadzaniem się kamienia wapiennego oraz rdzy. Technologia impulsowa to proces fizycznego odkamieniania wody. Specjalne elektroniczne impulsy odwracają przebieg krystalizacji wapnia w wodzie oraz blokują powstawanie bieżącego kamienia w przepływającej wodzie.

  Czytaj więcej »
 3. Oszczędności dzięki stosowaniu GI-IMPULS

  Zastosowanie ekologicznego rozwiązania jakim jest GI-IMPULS pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze od pierwszego dnia instalacji. Jest to solidny zakup , który pozwala uzyskać szybki zwrot wydanych pieniędzy na zakup urządzenia w postaci uzyskanych oszczędności 

  Czytaj więcej »
 4. Odwrócona Osmoza

  Odwrócona osmoza domowa to filtr wody pitnej, jest to nowoczesna metoda usuwania szkodliwych substancji z wody. Technologia ta pozwala na to, aby każdy pił zdrową i czystą wodę o smaku górskiej wody źródlanej. Osmoza to najskuteczniejsze filtry do oczyszczania wody pitnej. Poprzez dużą konkurencję na rynku ceny osmoz zostały obniżone, a tym samym dały możliwość zakupu praktycznie każdej rodzinie w Polsce. 

  Czytaj więcej »
 5. Jaki jest przepływ wody przez daną średnicę rury?

  Przedstawiamy wartości przepływów wody jakie można osiągnąć dla rurociągów. Wydajności nominalne i maksymalne. Informacje są pomocne przy doborze Generatorów IMPULS w przypadku domu, mieszkania, wspólnoty.

  Czytaj więcej »
 6. Generator IMPULS - Fizyczne uzdatnianie wody w układach z kolektorem słonecznym

  Generator IMPULS to przyjazna środowisku metoda uzdatniania wody zwalczająca kamień i rdzę także w układach wody ogrzewanej przez kolektory słoneczne

  Podgrzewanie wody za pomocą energii słonecznej to inteligentna i «zielona» alternatywa do tradycyjnych sposobów. W ten sposób wykorzystujemy energię odnawialną, nie zanieczyszczamy środowiska i oszczędzamy pieniądze.

  Czytaj więcej »
 7. Kupiłeś mieszkanie z mieszkaniowym węzłem cieplnym - zadbaj o nią, usuń kamień i zjawisko twardej wody z całej instalacji w mieszkaniu.

  Mieszkaniowym węzł cieplny jak usunąć kamień z wymiennika ciepła i zjawisko twardej wody z całej instalacji ciepłej i zimnej wody w mieszkaniu.

  W instalację grzewczą z mieszkaniowymi stacjami cieplnymi wyposażane są praktycznie wszystkie wzniesione w ostatnich latach wielolokalowe budynki mieszkalne przyłączone do miejskiego systemu ciepłowniczego.

  Czytaj więcej »
 8. Czym jest biofilm - błona biologiczna - jak powstaje w instalacjach wodnych

  Czym jest biofilm?
  Biofilm (błona biologiczna) Drobnoustroje w środowisku naturalnym rzadko występują w postaci pojedynczych rozproszonych komórek, czyli tzw. planktonu, a raczej wykazują tendencję do absorpcji na granicy faz ciało stałe-ciecz, ciecz-gaz czy ciecz-ciecz

  Czytaj więcej »
 9. Generatory IMPULS -Oszczędności pieniędzy i korzyści przy zastosowaniu w gastronomi i hotelarstwie

  Oszczędności pieniędzy i korzyści z zainstalowania generatorów IMPULS w gastronomii i hotelarstwie.
  Restauracje, usługi pralnicze, baseny, centra odnowy biologicznej, ogrzewanie lub chłodzenie to kilka przykładów, jak restauracje i hotele wykorzystują wodę. Zastosowanie ekologicznego uzdatniania wody dzięki generatorom IMPULS oszczędza Twój czas I pieniądze od pierwszego dnia instalacji. Jest to zakup który szybko zwraca naszą inwestycję.

  Czytaj więcej »
 10. Fizyczne uzdatnianie wody- generatory marki IMPULS - Zastosowanie w rolnictwie - uprawa roślin

  Generator IMPULS przyjazny dla środowiska, ekologiczne urządzenie alternatywą dla chemicznych zmiękczaczy wody w rolnictwie
  Zastosowanie w rolnictwie w uprawie roślin.
  Woda w rolnictwie jest niezbędnym i cennym surowcem; by osiągnąć maksymalne korzyści trzeba ją odpowiednio traktować. Kiedy twarda woda jest stosowana do nawadniania upraw (warzyw, kukurydzy, kwiatów itp.) wapienny osad pozostając na roślinach i liściach ogranicza dostęp światła słonecznego.

  Czytaj więcej »
Strona