O firmie

O FIRMIE

 

INTELIO JOHN PIOTR  z siedzibą w Opolu prowadzi działalność nieprzerwanie od 1990 roku. Założycielem, głównym udziałowcem jest dr inż. Piotr John, który jest absolwentem wydziału Konstrukcji i Eksploatacji Maszyn Politechniki Wrocławskiej.   

Od 1990 - firma zajmowała się zdobywaniem doświadczenia w handlu i usługach. Był to okres poszukiwań i odnalezienia najlepszej drogi rozwoju firmy.

Od początku lat dziewięćdziesiątych firma obsłużyła ponad 25 tys. klientów. Dzięki poszeżeniu zakresu działalności firmy rozwijamy się dynamicznie na polskim rynku w zakresie sprzedaży i usług świadczonych dla osób indywidualnych i firm. Firma jest w stanie dotrzeć do każdego klienta na terenie Polski, ale głównie koncentruje swoje działania w województwach:

 • Wielkopolskim
 • Opolskim
 • Dolnośląskim
 • Śląskim

W okresie swojej działalnosci firma reprezentowała różne mareki. Na dzień dzisiejszy firma jest autoryzowanym dystrybutorem oraz prowadzi autoryzowany serwis poniższych marek:


W 2016 roku w wyniku rozwoju firmy powstał nowy dział zwiazany z technologiami wodnymi. Technologie wodne oparte na impulsie magnetycznym i elektrycznym mają zastosowanie w mieszkaniu, w domu, w gastronomii, w rolnictwie oraz w przemyśle.

Firma uzyskując status autoryzowanego dystrybutora marki IMPUL TECH, prowadzi usługi zwiazane z prawidłowym doborem urządzeń, instalacją - montażem u klienta urządzeń na istniejących intalacjach wodnych. Świadczymy również usługi w zakresie doradztwa przy projektowaniu nowych istalacji wodnych, w których stosowane będą urzadzenia do uzdatniania wody.

Urządzenia marki IMPULS TECH do uzdatniania wody oparta na impulsie elektromagnetycznym wykozystują technologię, która powoduje usuwanie i zapobieganie powstawania kamienia i rdzy w instalacjach wody zimnej i ciepłe.

Firma jest Autoryzowanym Dystrybutorem  firmy IMPULS TECH Sp. z o. o. 


 Kierujemy się jasnymi zasadami:

 • Oferujemy produkty wysokiej, jakości
 • Stawiamy na maksymalne zadowolenie Klientów oferując profesjonalną obsługę.
 • Szanujemy odmienne opinie
 • Odważnie wprowadzamy zmiany
 • Jesteśmy zaangażowani w to, co robimy
 • Zatrudniamy ludzi, którzy angażują się w wykonywaną pracę
 • Zapewniamy pracownikom możliwość podnoszenia kwalifikacji
 

 Misja i wizja

Naszą misją jest codzienny wzrost, jakości życia, wypoczynku i zdrowia naszych klientów tak, aby codzienność była przyjemniejsza i chcieli współpracować z nami w przyszłości.

Cel ten osiągamy poprzez rekomendowanie naszym klientom nowoczesnych produktów do codziennego użytku domowego z zakresu technologi wodnych, robotyki oraz medycyny.

Rekomendując na rynku nowe produkty, mamy na uwadze wizję rozwoju naszej firmy, jako: nowoczesnej, uczciwej, innowacyjnej i stanowiącej na lepsze i wygodniejsze życie dla naszych klientów, kontrahentów, przedstawicieli handlowych, pracowników, nas samych i społeczności lokalnej.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, interesujące pomysły i kolejne możliwości. Codziennie przekuwamy je na konkretne działania i projekty.

Entuzjazm i pasja są naszą siłą napędową.